Těsnění dveří na pračku PHILCO W401

Produkt nemá žádné parametry.

funguje

jsem spokojen s kvalitou i rychlostí dodávky

• , zakoupeno v Nahradni-dily.elektrometal.cz

• Vše v pořádku, pasuje na daný typ pračky.
    • Vyšší cena.

Jsem ráda, že se dá koupit náhradní díl i na starší pračku :-)

Produkt nemá žádné parametry.

Těsnění dveří - manžeta na pračku PHILCO W401. Původní provedení. Originální náhradní díly na pračky PHILCO.

funguje

jsem spokojen s kvalitou i rychlostí dodávky

• , zakoupeno v Nahradni-dily.elektrometal.cz

• Vše v pořádku, pasuje na daný typ pračky.
    • Vyšší cena.

Jsem ráda, že se dá koupit náhradní díl i na starší pračku :-)

• , zakoupeno v Nahradni-dily.elektrometal.cz

• Přesně sedí do dveří pračky.
    • Dobře utěsněno, voda nikde neprotéká.

Toto zboží jsme zakoupili z důvodu již opotřebovaného původního těsnění (protékala voda).
    Jsme rádi, že jsme zboží sehnali i v dnešní době, kdy pračka je již staršího typu.